• Ново
Виножито од страна на heritage клуб lightидно светло

Виножито од страна на heritage клуб lightидно светло

Buyers rating:
DEN 382.56

Износ

Украсете го вашиот дом со ова виножито од страна на клубот „Heritage Club Wall Light“ Оваа wallидна светлина е совршен додаток на вашиот дом со ланец за влечење, можете лесно да ја осветлите вашата спална соба, дневната соба, игротеката или подрумот! Вклучува : Промена на боја што не може да се замени LED. Бара : 3 батерии на ААА (не се вклучени). Упатства за нега : Избришете чиста со влажна крпа.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Овој производ е изваден од полиците
  • Ново
Мислење на купувачите:

Овој производ е изваден од полиците

Овој производ е изваден од полиците, овој производ е изваден од полиците, овој производ е симнат од поли�

DEN 10634.08