• Ново
Младински тим на Сент Луис Блуз, руно Худи

Младински тим на Сент Луис Блуз, руно Худи

Buyers rating:
DEN 367.84

Износ

Вашето дете ќе биде среќно да покаже поддршка за нивниот омилен тим кој го носи овој тим на руно во НХЛ. Outer Stuff NHL, младински тим Сент Луис Блуз, руно : Вашето дете ќе биде среќно да покаже поддршка за нивниот омилен тим кој го носи овој тим на НХЛ, руно худи. Изработено е од 60% памук 40% поли -280 GSM руно и го има името на тимот и логото на тимските бои. Овој врв на руно со качулка е официјално лиценциран од NHL!. NHL. Фули Худи. Тимска боја. 60/40 поли памучно руно. Име и лого на тимот.

Декларирани својства

Најдобри предлози