• Ново
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Buyers rating:
DEN 959.84

Износ

Клучни карактеристики и придобивки : Повеќе пријатели со мултиплеерхелџан во 7 типови на игри со мултиплеер со најмногу 20 играчи . Промена на услови за време на антето со временски услови и опасности, како што се дожд, магла, ветер, кал и резервоари за макБаскет!. Предизвикајте се во седум режими на игра, фатете го знамето, едно знаме, снимање на точки, напад, снајперист и реконструкција . Командувајте се на вашиот тим за тим до 10 макболи од трговски играчи, издавање на команди на терен и подобрување на вештините за да ги зголемите шансите За победа . Трговски картички System Check Извадете ги трговските картички на вашите соиграчи, бидејќи тие освојуваат игри, ги зголемуваат вештините и купуваат опрема. Одликувајќи се со стотици професионални и аматерски играчи од реалниот живот од десетици екипи. Отклучете ги специјалните способности да играте како добрите!. Подобрена мапа Editornow, уште полесно е да се создадат и уредуваат свои полиња за да го зголемат предизвикот за вас и да играте на Интернет со вашите пријатели . Измама меравоидна елиминација со успешно „мамење“ и бришење на распрскувачот на боја без да биде фатено . Подобрено контролирано префрлување оружје , пиштол раце, и прилепете од капакот со апсолутна точност со помош на режим за контрола на Snap . Повлечете го стилот на нагласеност во стилот на влечење над бункерите, лизгајте се во капакот и брзо да ги елиминирате целите околу аглите, додека толпата оди диво . движењето зароби анимација на тавани И гужвите навиваат со верноста на вистинската работа.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Легенди: Монети - XBO еден [дигитален]
  • Ново
Мислење на купувачите:

Легенди: Монети - XBO еден [дигитален]

Apex Legendsâ ¢ Набавка 10000 (+1500 бонус*!) Апекс монети ** Оваа валута во игра може да се искористи за купување нов�

DEN 639.84
Зигурат II, Плејстејшн 5
  • Ново
Мислење на купувачите:

Зигурат II, Плејстејшн 5

Зигурат се врати, и сега е уште подобро! Користете моќно оружје и магии за да пробиете орди на непријател

DEN 1104.00