• Ново
Чаир за игри на тимот на Ливерпул - Црна

Чаир за игри на тимот на Ливерпул - Црна

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Вие сте страствен обожавател на Ливерпул и сакате да го разгалите. Покажете му на вашата поддршка на Ливерпул со грабање на овој тим за игри Xpression Gaming. Се одликува со задебелени графики на Ливерпул, така што никој нема да може да се сомнева каде лежи вашата верност кога ќе ја видат оваа опција за слатко седење во вашата пештера на вентилаторот во Ливерпул. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% винил. Перници за меморија од пена. Меки допир 4-Д прилагодливи раце. Печатена графика. Заменливи инсерти во боја. Зашивање на контраст. Систем за лого на XZIPIT. Способност за рамен поткрепување. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Соништа.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Dreameseat Villanova Wildcats Essential Team Xpression Gaming Chop
  • Ново
Мислење на купувачите:

Dreameseat Villanova Wildcats Essential Team Xpression Gaming Chop

Иновативниот тим за игри на Xpression Gaming е совршен за ентузијаст за игри како вас, што е вистински обожавате

DEN 2074.88
Чаир за игри XPression со лого Камаро
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чаир за игри XPression со лого Камаро

Чаир за игри Xpression со лого Камаро го лулка вашето тело со нашето прилагодливо, контурирање, издржливо и ц

DEN 4479.84
Teameseat Pitt Panthers Team Xpression Gaming Chop
  • Ново
Мислење на купувачите:

Teameseat Pitt Panthers Team Xpression Gaming Chop

Иновативниот тим за игри Xpression Gaming е совршен за ентузијасти за игри како вас, тоа е вистински обожавател

DEN 2074.88
Чаир за игри XPression со лого на GMC
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чаир за игри XPression со лого на GMC

Чаир за игри Xpression со GMC лого го лулка вашето тело со нашето прилагодливо, контурирање, издржливо и целос�

DEN 1.00