• Ново
Ournourneуни колекција женски луна мулести средни пумпи за пети на пети

Ournourneуни колекција женски луна мулести средни пумпи за пети на пети

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Ова лизгање на стилето со каиш покриена со ринестон е сигурно да стане во фокусот на собата. Колекцијата „Луна потпетици од ournourу Гура“ се направени со еластична веганска кожа и подлога. Сосениот зашилен пети го завршува овој лизгачки муле за без напор шик финиш. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : единечен опсег. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози

College Collection Womens Evva Strap Stiletto Open Pute Pumps
  • Ново
Мислење на купувачите:

College Collection Womens Evva Strap Stiletto Open Pute Pumps

Нашите потпетици на yevva stiletto од колекцијата ournee ќе ве остават посигурни од кој било друг пар чевли што ги

DEN 3.00
College Collection Womens Evva Strap Stiletto Open Pute Pumps
  • Ново
Мислење на купувачите:

College Collection Womens Evva Strap Stiletto Open Pute Pumps

Нашите потпетици на yevva stiletto од колекцијата ournee ќе ве остават посигурни од кој било друг пар чевли што ги

DEN 3.33
Sudенски STILETTO SUNDALTO STILETTO SUNDAL
  • Ново
Мислење на купувачите:

Sudенски STILETTO SUNDALTO STILETTO SUNDAL

Оливија Сарабет Аутсол Важни информации за гаранцијата : Забележете дека продавачот обезбедува своја г

DEN 3.00
College Collection Womens Evva Strap Stiletto Open Pute Pumps
  • Ново
Мислење на купувачите:

College Collection Womens Evva Strap Stiletto Open Pute Pumps

Нашите потпетици на yevva stiletto од колекцијата ournee ќе ве остават посигурни од кој било друг пар чевли што ги

DEN 598.56