• Ново
Единствени поволни цени за заокружени пети на пети на пети, пумпи за фустани со теза

Единствени поволни цени за заокружени пети на пети на пети, пумпи за фустани со теза

Buyers rating:
DEN 607.84

Износ

Тенок Т-лента ја потенцира безвременската софистицираност на суштинската пумпа за тркалезна пети поставена на потпетица на стилето. Ова парче е доволно разноврсно за канцелариски и вечерни прилики. Оваа ставка е соодветна за тесни или тенки типови на стапалото, наместо широкиот рамен тип на стапало. Повод : забава, канцеларија, случајни, денови на Ноќта на вештерките, Божиќни денови, датира, вечер. Ве молиме, следете ги советите за големина. Некои големини без совети за големина се редовни, што треба да се забележи. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Пети до пети - Висина на пета5 - - 8 3/4 - 3 3/46 9 3 3/47 - -9 3/8 3 3/48 9 5/ 8 3 3/49 - 10 - 3 3/410 - 10 3/8 - 3 3/4 Единствени поволни цени за женски заоблени пети на пети Стилето потпетици Т-лента пумпи за фустани Бургундија 6,5 вампи : Фаукс велур; Аутсала : гума; Пета : Абс. Пумпи за облекување. Заоблена пети. Т-лента. Стилето висока пета.

Декларирани својства

Најдобри предлози

College Collection Womens Evva Strap Stiletto Open Pute Pumps
  • Ново
Мислење на купувачите:

College Collection Womens Evva Strap Stiletto Open Pute Pumps

Нашите потпетици на yevva stiletto од колекцијата ournee ќе ве остават посигурни од кој било друг пар чевли што ги

DEN 3.33
College Collection Womens Evva Strap Stiletto Open Pute Pumps
  • Ново
Мислење на купувачите:

College Collection Womens Evva Strap Stiletto Open Pute Pumps

Нашите потпетици на yevva stiletto од колекцијата ournee ќе ве остават посигурни од кој било друг пар чевли што ги

DEN 2.33
College Collection Womens Evva Strap Stiletto Open Pute Pumps
  • Ново
Мислење на купувачите:

College Collection Womens Evva Strap Stiletto Open Pute Pumps

Нашите потпетици на yevva stiletto од колекцијата ournee ќе ве остават посигурни од кој било друг пар чевли што ги

DEN 598.56
Sudенски STILETTO SUNDALTO STILETTO SUNDAL
  • Ново
Мислење на купувачите:

Sudенски STILETTO SUNDALTO STILETTO SUNDAL

Оливија Сарабет Аутсол Важни информации за гаранцијата : Забележете дека продавачот обезбедува своја г

DEN 3.00