• Ново
Колекција на ourурна колекција женски балет Ајзлин, наведен пети на пети на станови

Колекција на ourурна колекција женски балет Ајзлин, наведен пети на пети на станови

Buyers rating:
DEN 332.80

Износ

Во овие станови на Мери Janeејн, секогаш ќе го преземате денот со доверба. Колекцијата Aizlyn By ​​Journee е рамен со засолни пети детално опишано со каиш на вамп, на врвот со акцент на драги лак. Овој безвременски изглед се вклопува како сон, благодарение на меката веганска кожа и влошената влошка. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : единечен опсег. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Brinley Co. Womens D'Orsay Flat
  • Ново
Мислење на купувачите:

Brinley Co. Womens D'Orsay Flat

Овие станови на Дорсај од Бринли Ко Се карактеризираат со меки велур на велур со суптилни врвни врски и �

DEN 0.67
Бела Вита Вивиен Слингбек станови
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Вивиен Слингбек станови

Елегантен, едноставен и недооценет, Вивиен од Бела Вита е клучен главен дел за вашата гардероба оваа сез

DEN 303.84
Brinley Co. Fau Fau Chapted Poyted Pate Scewers Flats
  • Ново
Мислење на купувачите:

Brinley Co. Fau Fau Chapted Poyted Pate Scewers Flats

Чекор во елегантен стил со станот на Рена од Бринли Ко Овие станови што се вклопуваат во удобност се кар�

DEN 1.00
Brinley Co. Fau Fau Chapted Poyted Pate Scewers Flats
  • Ново
Мислење на купувачите:

Brinley Co. Fau Fau Chapted Poyted Pate Scewers Flats

Чекор во елегантен стил со станот на Рена од Бринли Ко Овие станови што се вклопуваат во удобност се кар�

DEN 3.00
Компанијата Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Компанијата Бринли Ко.

Чекор во елегантен стил со широки ширина на станови од Бринли Ко Овие чевли се карактеризираат со сјајн�

DEN 0.33
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Класичен дизајн се комбинира со модерен стил со рамни чевли Chic d’Orsay од Brinley Co Faux Suppers прикажува близок ди

DEN 2.67
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Покажете разноврсен стил во зашилени станови на пети од страна на Brinley Co Нежните кожни нагоре од кожни н�

DEN 1.33
Станови на Бела Вита Мила Слингбек
  • Ново
Мислење на купувачите:

Станови на Бела Вита Мила Слингбек

Становите се секогаш во мода и во Бела Вита додадовме свежа силуета за прашка на нашата доверлива конст�

DEN 2.67