• Ново
Атлетски дела женски непречен спортски градник, 2-пакет

Атлетски дела женски непречен спортски градник, 2-пакет

Buyers rating:
DEN 447.84

Износ

Останете да се соочите со вашиот ден со доверба кога ги имате овие женски беспрекорни спортски градници. Направени со мазна технологија за обликување, тие се поддржувачки и удобни. Овие спортски градници за атлетски работи имаат 87 проценти најлон, 13 проценти мешавина од ткаенини Спандекс. Материјалот е влага за да ви помогне да се исуши. Овој спортски градник пакет е достапен по ваш избор на разновидни големини и бои. Sportsенски непречен спортски градник, 2-пакет : Атлетски работи спортски градник со средно влијание. Целокупна поддршка. Спортските градници со атлетски работи имаат вградена технологија за мазно обликување. Влага ткаенина за дишење на истегнување и линии во стилот на врвот. Материјал за ткаенини : 87,00% најлон, 13,00% спандекс. Стил 5060 9132 CC. Достапно во неколку големини, вклучувајќи : S, M, L, XL, XXL, XXXL. Достапно во неколку бои, вклучувајќи : црна/сива, бела/црна, бела/бела боја. Машинско миење ладно одделно или со слични бои; Не користете белило; сува суво ниско; отстранете навремено; Не пеглајте.

Декларирани својства

Најдобри предлози