• Ново
Rebok Women's Women Rebony Long Line Sports Sports Sports Sports

Rebok Women's Women Rebony Long Line Sports Sports Sports Sports

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Longенскиот градски градски градски градски градски градник со отстранлив чаша е дизајниран за вежби со средно влијание. Овој спортски градник Pullover нуди подлога за поддршка што се протега покрај бистата за дополнително покритие за да можете лесно да вежбате. Отстранливите влошки ви овозможуваат да го изберете вашето ниво на живот и поддршка. Секогаш погледнете и почувствувајте се најдобро за време на вежбањето во овој симпатичен цврст градник. Направено од 78% полиестер, 22% спандекс. Отстранливи чаши. Долга градник што се протега под бистата. Средно влијание. Цврст принт.

Декларирани својства

Најдобри предлози