• Ново
Аква и бел сафир, обетка на родител во сребро

Аква и бел сафир, обетка на родител во сребро

Buyers rating:
DEN 639.20

Износ

На нејзиниот март роденден, заслепувајте ја и воодушевена со овие исклучителни обетки за обетки од Solitaire на Bornstone. Создадена во сребро, секоја обетка има аквамарин завршена со специјално сечење и сместена во традиционална поставка за измет. Поддршка на хало -рамката монтирана со бел сафир. Прекрасен изглед во секое време, овие обетки по пошта се полираат до брилијантен сјај и се безбедни удобно со грбот на триење. Yellowолтиот тон, високо полско сребро, ги надополнува родните камења за вистински луксузен изглед. Овие обетки за обетки за дизајн на кругови се достапни по ваш избор на Birthstone. Аква и бел сафир обетка во сребро.

Декларирани својства

Најдобри предлози

ОДДИНИ ЗА ПОСТАВНИ ПОСТАВИ Аризона
  • Ново
Мислење на купувачите:

ОДДИНИ ЗА ПОСТАВНИ ПОСТАВИ Аризона

Loveубов, најмоќната сила во спортот Покажете ја гордоста на вашиот тим оваа сезона со нашиот накит во фор

DEN 255.84
Климсон висат обетки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Климсон висат обетки

Нашите официјално лиценцирани обетки од висина на колеџ се целосно фрлени со исклучителни детали и рач�

DEN 239.84