• Ново
Случај за прикажување на рамки за спортски дрес, Сенка Бо со закачалка, за фудбалска кошаркарска маичка, црна боја

Случај за прикажување на рамки за спортски дрес, Сенка Бо со закачалка, за фудбалска кошаркарска маичка, црна

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

【Опис】 : Ако сте на пазарот за случај на приказ во кој можете гордо да го покажете вашиот ценет дрес од вашата кошарка, бејзбол или фудбалски тим, нашиот случај за прикажување на рамки во Jerseyерси би бил вашиот најдобар избор. Нашата кутија за сенка не е погодна само за разновидна маичка, туку е идеална за чување и прикажување на вашите фотографии, занаети или други меморијали. Вратата отпорна на УВ нуди производство на прашина, како и спречуваат да исчезнат вашите предмети. Покрај тоа, покриено со анти-гребење филм, има добра транспарентност за да може вашата ставка да се прикаже јасно. Внатрешната кадифен може да ја намали штетата на вашиот дрес. Конструиран со трајни структури на бор и метални шарки, лесно е да се отвори и затвори, а бравата на вратата обезбедува безбедност. Вреди да се спомене дека случајот со приказ доаѓа со закачалка и 2 виси куки и е лесно да се обеси на wallидот. Покрај тоа што е кутија за прикажување, куќиштето на рамка со рамка, со прекрасно дрво од дрво и боја на спреј, е исто така стилски додаток на вашиот декор за дома. ★ Определување на производот ★ 1.Пропер Големина : Погодно за дресови на широк спектар на спорт 2.UV Заштита : Акрилно стакло панел Блокирање на повеќето зрачење 3. Екселентно гледање : Високо транспарентен акрилен панел, јасен со различни агли 4.СУПЕРОРИОР МАТЕРИЈА Изградба на Pinewood, цврсти и издржливи 5. Ексвентни детали : Не'рѓосувачки златни шарки и брава, добро насликани дрвени табли 6. ПРОКТИКТИЧКИ ЗАБАВНИЦИ : Монтирајте го вашиот дрес во џифи 7.Верични цели : Зачувување и прикажување на спортски кошули, меморијали, медали, фотографии, фотографии итн. Спецификации : Боја : Црна целокупна димензија : 32 "(л) x 24 " (w) x 1.6 "(ч) Внатрешна димензија : 30.3 " (л) x 20.2 "(w) Должина на закачалка : Должина на закачалка : 20 "Нето тежина : 6 фунти пакет вклучува : 1 x Jersey рамка за приказ 1 x Hanger 2 x висина кука соодветна големина : погоден за дресови со широк спектар на спортови. Практична закачалка : Поставете го вашиот дрес во џифи. Зачувување и прикажување на спортски кошули, меморијали, медали, фотографии, итн. Природна конструкција на цврста пиневуд, цврста и издржлива.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Сиетл Seahawks - Bobby Wagnиден постер, 22.375 34
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сиетл Seahawks - Bobby Wagnиден постер, 22.375 34

Овој трендови меѓународни НФЛ Сиетл Seahawks Bobby Wagner 17 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, раз�

DEN 768.00