• Ново
Атлетика на Оукланд - Постер за лого wallид со магнетна рамка, 22.375 34

Атлетика на Оукланд - Постер за лого wallид со магнетна рамка, 22.375 34

Buyers rating:
DEN 335.84

Износ

Овој тренд меѓународен MLB Oakland Athletics - лого 22 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер со магнетната рамка за да украсите која било просторија. Трендовите меѓународни постери имаат врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Нашата посветеност на квалитетен производ, конкурентска цена и извонредна услуга на клиентите е клучна во позиционирањето на компанијата како најистакнат лидер во рамките на овие категории на производи. Трендовите меѓународни постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постери за фото-уметност. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и појава на лагерна кожа. Лесно за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 40 "x 24" x .5 ".

Декларирани својства

Најдобри предлози