• Ново
Случај за заштита на електрична енергија за Nintendo Switch - Overwatch

Случај за заштита на електрична енергија за Nintendo Switch - Overwatch

Buyers rating:
DEN 271.68

Износ

Земете го вашиот Nintendo Switch во движење со овој цврст компактен случај дизајниран точно за да ја вклопи конзолата во режим на рачен. Внатре во вас, ќе најдете почувствувана обвивка, ознака за лого на Overwatch, размавта со заштитен екран со складирање за девет картички за игри и џеб за складирање на мрежа. Овој преносен случај со дизајн на Overwatch ви дава слобода да се забавувате во движење со вашиот Nintendo Switch. Каде и да е. Кога и да е.

Декларирани својства

Најдобри предлози