• Ново
МекКонел, сладок крем Карамел Брауни сладолед, Оз

МекКонел, сладок крем Карамел Брауни сладолед, Оз

Buyers rating:
DEN 74.56

Износ

Неверојатни вртења од солена карамела, среде купишта гушавост, богати и чоколади, кафеави куќи, искапени во декадентен, препуштена, сладок сладок крем со ванила, сладок крем. За оние времиња кога сето тоа сето тоа во животот се чини дека е можно. Направено од нула, со централен брег, трева хранат млеко и крем и најдобрите локални состојки. Кошер (ОУ). Нема конзерванси или синтетички бои.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бунтовнички сладолед
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бунтовнички сладолед

Сладоледот во бунтовниците е најнискиот нето карбон сладолед на пазарот Неговите здрави масти и нула ш�

DEN 2.67
Бунтовнички сладолед
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бунтовнички сладолед

Сладоледот во бунтовниците е најнискиот нето карбон сладолед на пазарот Неговите здрави масти и нула ш�

DEN 1.33