• Ново
Машкиот рип -стоп за мажите на Landau, модерно прилагодено вклопено вклопување, отпорен на џеб, отпорен на џеб, влечење на кошула, стил 4127

Машкиот рип -стоп за мажите на Landau, модерно прилагодено вклопено вклопување, отпорен на џеб, отпорен на

Buyers rating:
DEN 319.68

Износ

Легенда е родена со овој удобен еден џеб против вратот на вратот за мажи. Направено од лесен издржлив материјал за истегнување на Ripstop и со двојно шевове на игла, овој врв може да се справи дури и со најтешките смени потребни во вашата работа. Внимавајте на вашите предмети со џеб за градите на градите со аголна јамка - совршена за клипирање на значката или пенкалата. Стилизираните детали за грбот на јарем вклучуваат корисна јамка за шкафче, а страничните отвори со полите на опашката што обезбедуваат дополнително покритие во вашата медицинска униформа. 84% памук/13% полиестер/3% распон на распон рипстоп. Средна должина : 30 "Модерно прилагодено вклопување : Затегната за да ја ласкате вашата форма без ограничување на движењето. Класично и удобно носење на работа : Тоа е добитник на работна облека! полите за дополнителна удобност. Средна должина : 30 ". Истегнување ткаенина со максимална издржливост : ткаени ткаени ткаенини има посебна техника на засилување што ја прави отпорна на кинење и искинување. Државните истегнувања додаваат дополнителна флексибилност за мобилност и удобност. 84% памук/ 13% поли/ 3% спандекс. Лесна грижа : Овој чистач за чистење е исклучително лесен за грижа! Оваа оставата, чајната, не бара пеглање и е направено да трае! Машинско миење со слични бои, не бели, не се сува суво на ниско ниво . Лесно чистење на алатка за складирање : Овој врвен џеб за чистење е совршен за влечење или оставање надвор!. Landau - Направено подобро : Ние сме експерти во индустријата со над 50 години искуство, обезбедувајќи висококвалитетна и издржлива медицинска облека на која им се верува генерации на здравствени работници.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Crebub Star Core Core V-вратот на врвот
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crebub Star Core Core V-вратот на врвот

Бидете на тренд дури и додека сте на должина со чистењето на Scrub Star Две пространи џебови од предната лепе

DEN 396.32
Чудоверот за чуда од 5033-ман
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чудоверот за чуда од 5033-ман

Чудата работа дизајнираше уникатен и достапен алатка за комунални услуги само за момците Машкиот карго

DEN 351.84
Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top
  • Ново
Мислење на купувачите:

Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top

Оваа прекрасна машка врата со вратот ја комбинира алатката на врвот на чистење со изглед од дизајнер Де�

DEN 1.33
Wonderwink W 6455-Women's Mock Smock Scrub Top
  • Ново
Мислење на купувачите:

Wonderwink W 6455-Women's Mock Smock Scrub Top

Класична силуета за завиткување со симетрични линии и стилизирани џебови и трим Тројни џебови со многу

DEN 0.67