• Ново
Contixo V8- таблета со темно сини деца со GB складирање и слушалки за руно од деца H1-Crab

Contixo V8- таблета со темно сини деца со GB складирање и слушалки за руно од деца H1-Crab

Buyers rating:
DEN 1759.84

Износ

Чувајте ги вашите деца образовани и забавувани со овој пакет од Contixo! Вклучува темно сина 7-инчна детска таблета со 16 GB складирање и слушалки за руно од рак H1 Kid. Contixo темно сината 7-инчна детска таблета со складирање од 16 GB може да функционира како нормална таблета, бидејќи е опремена со најновиот квад-јадрен процесор, 16 GB складирање, 1 GB RAM меморија и оперативен систем Android 8.1. Прелистајте веб -страници и користете апликации како што се You Tube Kids, Skype, ABC Mouse и Facebook, исто како и вие на кој било паметен уред. Овие слушалки имаат максимум 85 капацитет на волумен на децибела. Симпатичното и лудо животно може да се отстрани од лентата за глава и да се користи одделно, а децата можат да ја прилагодат ширината на главната лента по потреба. Комплетот вклучува : Contixo V8-2 темно сина 7-инчна детска таблета со складирање од 16 GB (темно сина). 7 во. Приказ. Андроид 8.1. Без напор учење. Идеално за долги возења со автомобили. Контрола на родители и соодветно прелистување на веб -страници. Дете безбедно претходно оптоварени ексклузивни содржини. Содржината на пред-превземената Looney Tunes. И 7-дневна пробна претплата за музика со овошје и стриминг на игри. Силиконскиот случај на Kid Proof е мек, лесен и исклучително издржлив. Меморијата може да се прошири до 128 GB. Долготрајниот век на траење на батеријата. 3.000 mah литиум јонска батерија. Темно сино. Слушалки за безобразни слушалки на Contixo H1-Crab H1 (рак). Супер удобни слушалки за деца. Обем ограничен на 85 d B за заштита на слухот. 52 во. Плетенка со кабел со здрав 3,5 мм стерео приклучок. Идеални слушалки за децата да патуваат и да одат на училиште со. Дизајниран да трае. Рак.

Декларирани својства

Најдобри предлози