• Ново
Златни врвови со стаклени стаклени стрели розови десетици

Златни врвови со стаклени стаклени стрели розови десетици

Buyers rating:
DEN 1599.84

Износ

Економска вратило дизајнирана за помлади стрелците. Шахтите со стаклени стакло се исклучително издржливи по ниска цена. Стрелките доаѓаат пред-палети со инсталирани поени и ноки. Не за употреба во лакови над 30 фунти. во тежина на цртање. Стрелки со фиберглас со злато, розова, пакет од 12 : од доверливото име на златен врв. Економска вратило дизајнирана за помлади стрелците. Екстремно издржлив по ниска цена. Стрелките доаѓаат пред-трепети. Не за употреба со лакови кои надминуваат 30 фунти во тежина на цртање.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Златен врв пин нок серија за грмушки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Златен врв пин нок серија за грмушки

Овозможува употреба на пински ноки на вратилото на стрелката со злато Го спречува вратилото на стрелка�

DEN 3.00
Про -серија јаглеродна стрела
  • Ново
Мислење на купувачите:

Про -серија јаглеродна стрела

Ален 29 "Pro Series 400 јаглеродни стрели : Матрица со јаглеродни влакна со голема јачина обезбедува зголемена

DEN 1.33
Победа НВ Спортски шахти
  • Ново
Мислење на купувачите:

Победа НВ Спортски шахти

Стрелка за конкуренција со голем дијаметар со максимален дозволен надворешен дијаметар од 0,421 ” Изград

DEN 3.00
Естон Битие Шахтис зелена десетина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Естон Битие Шахтис зелена десетина

Издржлива и економична целна стрела направена од 7075 легура со толеранција на исправност од + 0,005 ”...

DEN 1599.84
Победа за вап Тко Спортски шахти, од 12
  • Ново
Мислење на купувачите:

Победа за вап Тко Спортски шахти, од 12

Овој фин производ ви дава дополнителен предност што ви треба со вашата рекреација на отворено Направен�

DEN 1599.84
Про -серија јаглеродна стрела
  • Ново
Мислење на купувачите:

Про -серија јаглеродна стрела

Ален 29 "Про серија 400 јаглеродни стрели, 3 пакувања : матрица со јаглеродни влакна со голема јачина обезб�

DEN 1210.08
Beman ICS Bowhunter Arrows, од 6
  • Ново
Мислење на купувачите:

Beman ICS Bowhunter Arrows, од 6

Овие стрели се карактеризираат со конструкција на јаглерод за сила и издржливост и толеранција на испр�

DEN 1210.08