• Ново
Хомоу 3-ниво модерен мебел за мачиња мачиња мачка маче игра со кондоси врвни перка за гребење на местата, сива боја, сива

Хомоу 3-ниво модерен мебел за мачиња мачиња мачка маче игра со кондоси врвни перка за гребење на местата,

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Опис : Дајте му на вашата мачка или маче совршен рај за да дремнете, гребете, скокате и да играте со ова мултифункционално 3-ниво на мачка. Изработена од премиум табла за честички со мека покривка на фланел пријателски за миленичиња, стабилната кула за мачки е цврста за долгорочно уживање. Одликувајќи се со добро дизајн со 2 скриени кондоси, врвен перч за гледање, висина помпон, природен сисал пост и табла за рампа покриена со сисал, овој модерен мебел за мачко дрво создава ексклузивно место за вашите мали и средни мачки да спијат удобно и да играат удобно и играат слободно додека го ослободуваат нивниот инстинкт за гребење. Покрај тоа, компактното мачко дрво со топла сива боја непречено ќе одговара на постојниот декор, додавајќи модерен допир. Не двоумете се да им дадете на вашите сакани мачки толку прекрасен подарок за да го збогатат нивниот живот. Производот нагласува стилско 3-ниво мачко дрво за мали и средни мачки. Конструирана од густа цврста табла за честички за издржливост и стабилност. Мека и миленичиња-пријателски фланели што покриваат за максимална удобност. Подложен врвен преглед на гледање со зголемени рабови за безбедност. 2 Повлечете го кондо со отворени влезови за спиење без нарушување. Силен пост завиткан со природни сисални јажиња за да издржи постојани гребнатини. Табла за рампа покриена со сисал за лесен пристап и гребење. Спецификации : Боја : светло сива. Главен материјал : Цврста табла за честички + мека фланела + сисална јаже. Нето тежина : 25,3 фунти. Севкупни димензии : 19,7 "l x 17,7" W x 34 "H. Големина на врвот : 14" W x 19.3 "L. Големина на горна кондо : 13,8" L x 12 "W x 10.2" H; Големина на влезот : 7,9 "w x 6,7" ч. Големина на дното на кондо : 13.4 "L x 12.2" W x 11.8 "H; Големина на влезот : 7.1" W x 9 "H. Пакетот вклучува : 1 x мачко дрво. 1 x Прирачник за инсталација."

Декларирани својства

Најдобри предлози

Две на две цреши се-во-едно дрво мачка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Две на две цреши се-во-едно дрво мачка

Ова средномачко дрво со средна големина им дава места на вашата мачка за играње, перка, спиење и гребење.

DEN 1727.84
Дрвена мачка дрво од мази
  • Ново
Мислење на купувачите:

Дрвена мачка дрво од мази

Дрве дрво од мази од мази (кафеава) дрвена мачка од мази на Трикси е идеално за магла со модерен вкус...

DEN 1.00
Кадифен мачка дрво, 3-ниво
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кадифен мачка дрво, 3-ниво

Еве еден уникатен центар за тристепени активности, во кој има повеќе перки за мачки дремење помеѓу врем�

DEN 3.33
Кондо со повеќе нивоа мачки дрво
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кондо со повеќе нивоа мачки дрво

Со цврсти компоненти на дрво и хардвер со тешки вредности, ова дрво со мачки е изградено за да даде многу

DEN 959.84
4-часовно мачко дрво кондо, кафеаво
  • Ново
Мислење на купувачите:

4-часовно мачко дрво кондо, кафеаво

Со цврсти компоненти на дрво и хардвер со тешки вредности, ова дрво со мачки е изградено за да даде многу

DEN 3.33