• Ново
Мојот живот како 18 Градинар кукла, црвена глава

Мојот живот како 18 Градинар кукла, црвена глава

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Мојот живот како кукла е поставен со меко торзо. Таа има очи со долги трепки и очите се отворени и блиски. Нејзината коса е вкоренета и може да се четка и стилизира, обезбедувајќи часови на време на игра за вашето дете. Повеќето 18-инчни облека и додатоци за кукли ќе одговараат на мојот живот како кукла. ПВЦ површината на куклата може да се избрише чиста, доколку таа некогаш се извалка. Мојот живот како кукла е направен од памук, ПВЦ и поли-мешана ткаенина. Мојот живот како 18 „Градинар кукла, црвена глава : 18“ кукла е целосно позитивна со меко торзо. Кукла има прекрасна, забавна коса за игра со и стил. Одговара на повеќето додатоци и облека од 18 "скала. Површинска миење. Ексклузивно за.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Купатинис Ча Чаи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Купатинис Ча Чаи

Таа е авантуристичка и сака да проба нови чајни вкусови! Cuppatinis е линија на мали кукли што ја комбинира кл

DEN 1.33
Мала мама слатка како мене кукла
  • Ново
Мислење на купувачите:

Мала мама слатка како мене кукла

Облечете се, стилизирање на косата, улога овие трендовски мали деца се подготвени за сето тоа! Совршено

DEN 1.33
Барби - Челзи кукла - аа
  • Ново
Мислење на купувачите:

Барби - Челзи кукла - аа

Донесете го клубот Челси Авантурите дома со новата симпатична Барби 14 "Клуб Челси кукли Челси и нејзини�

DEN 2.00
Проект MC Devon D'Arco Doll
  • Ново
Мислење на купувачите:

Проект MC Devon D'Arco Doll

Project MC2 е тим од четири супер паметни и сериозно кул девојки кои ја користат својата loveубов кон науката и

DEN 367.52
Project MC Core Doll- Devon d'Arco
  • Ново
Мислење на купувачите:

Project MC Core Doll- Devon d'Arco

Project MC2 е тим на супер паметни и сериозно кул девојки кои ја користат својата loveубов кон науката и нивнит�

DEN 79.52
Фишер- слатка кукла Каи Лан
  • Ново
Мислење на купувачите:

Фишер- слатка кукла Каи Лан

Каилан денес се чувствува слатко Таа носи маица во која има мандарински кинески лик за зборот "Слатка! " �

DEN 591.84