• Ново
4bar пликови, 3,6x5.1, сина металик, 1000 картон, мраз сина

4bar пликови, 3,6x5.1, сина металик, 1000 картон, мраз сина

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Jam Haper® 4 Bar A1 Stard Ream Метални сини ледени коверти за покана се погодни за секоја пригода или цел! Испратете ги вашите покани до туш за бебиња, роденденска забава, дипломирање, свадба, скара или забава за базени во овие коверти во боја на небото. Користете ги за да испратите белешки за благодарност, роденден или честитки, зачувајте ги датумите или малите подароци. Ве покриваа! Тие се произведуваат од висококвалитетна хартија од 32lb и мерка 3 5/8 "x 5 1/8 ". Секој од нив има директно размавта со џвакање што ги штити вашите предмети да не испаѓаат по пошта. Со нивното бебе сина нијанса и метална завршница, овие пликови за брошури тешко се минуваат! Направете ги вашите коверти да заблескаат светло, додека сè уште да не ја парите дупката низ тој ваш паричник. Граничирањето со вашите покани со овие коверти на ardвездите ќе ви дадат еднократно на сите ваши забави што одат пријатели. Овој пакет содржи 1.000 коверти. Големина : 3.625in x 5.125in Боја : ardвезден металик сина мраз количина : 1000 боја : ardвезден метален сина мраз. Големина : 4 бар A1 (3,63 x 5,13 инчи). Количина : 1000 коверти по картон. Сите наши разнобојни коверти се совршени за покани, благодарам белешки, писма, деловни испраќања и многу повеќе!. Мода од висококвалитетна хартија од 32 фунти со метална завршница и затворање на гума за џвакање.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ангери sturdi-kleer vinyl-датотека џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ангери sturdi-kleer vinyl-датотека џеб

Тешки .008 кристално чисти винилни коверти нудат предниот и задниот дел од палецот и ексклузивна лесна от

DEN 3.33
Luxpaper мини коверти, lb. wisteria purple, пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luxpaper мини коверти, lb. wisteria purple, пакет

Дали барате пакет со висококвалитетни, мини коверти за покани, најави, честитки и многу повеќе? Овие ков�

DEN 2.67