• Ново
Landau Unise Essentials Modern Tawored Fit Dishable Fade отпорни на џебови за влечење на товар, стил 2029

Landau Unise Essentials Modern Tawored Fit Dishable Fade отпорни на џебови за влечење на товар, стил 2029

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и медицински униформи со универзална привлечност. Овие медицински панталони со ткаенина што може да се дишеат, лесно се грижат и нудат поудобно вклопување. Овие панталони даваат голема привлечност со флексибилен, стил на влечење и се идеален избор за секојдневна работа. Подвлекувањето на половината овозможува оптимална безбедност кога станува збор за поставување на повеќе димензии и форми. Без разлика дали станува збор за чистачи на Landau за мажи или чистачи за жени, ние сме познати по тоа што произведуваме стружења кои работат исто толку напорно како и вие! Современо прилагодено вклопување : Затегната за да ја ласкате вашата форма без да го ограничите движењето, има целосно затворање на предните предци и заоблен полите за додаден стил. Професионално носење на работа : Панталоните за чистење нудат опуштено колк, седиште и бутот, и вклопување на одблесокот за да се овозможи подобро движење; In Seam : Редовно : 33 '', кратко : 30 1/2 ", висок : 34". Удобна ткаенина : Нашата ткаенина за дишење лесна нега е четкана за додадена мекост, отпорна на згаснат и доволно издржлива за да издржи комерцијално перење. Функционално складирање : 1 задниот џеб, 2 странични џебови и 2 слоевити џебови од карго ги одржуваат медицинските инструменти уредно организирани и на дофат. Разликата на Landau : Landau е водечки бренд за стоматолошка, ветеринарна и медицинска чиста облека со повеќе од 55 години историја што прави стоки кои изгледаат и се чувствуваат одлично на работа и пошироко.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Wonderwink Wonderwink Pro 6419-Women's Pocket Notch Scrub Top Top
  • Ново
Мислење на купувачите:

Wonderwink Wonderwink Pro 6419-Women's Pocket Notch Scrub Top Top

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со својата леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да оди

DEN 319.68
Medline Illinois Ave Ave Mens Athertical Cargo Pack Pant
  • Ново
Мислење на купувачите:

Medline Illinois Ave Ave Mens Athertical Cargo Pack Pant

Стил во движење со нашите панталони за атлетски карго за мажи во Илиноис Оваа 4насочна ткаенина за истег

DEN 479.84
Wonderwink Wonderwink Pro 5719-Women's Slim Cargo Jogger Scrub Pant
  • Ново
Мислење на купувачите:

Wonderwink Wonderwink Pro 5719-Women's Slim Cargo Jogger Scrub Pant

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Едноставно измијте, носете и занесете се во удобност со полиестер со �

DEN 1.67
ScrubStar Unise Solid V-врат-чистење врвен WM01T895
  • Ново
Мислење на купувачите:

ScrubStar Unise Solid V-врат-чистење врвен WM01T895

Истегнете ја вашата работна гардероба со овој врв на кратки ракави на Scrubstar Unisex Vвратот Направено од меш�

DEN 3.00