• Ново
Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top

Wonderwink W 63555-Men's V-Neck Scrub Top

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Оваа прекрасна машка врата со вратот ја комбинира алатката на врвот на чистење со изглед од дизајнер. Деко -шевове со стилизирани и симетрични линии низ целиот свет. W1 Карактеристични силуети прилагодени за сите форми и големини, W2 водечка структура на микро-влакна технологија, функционална алатка W3 со употреба на пространи џебови, повеќе додатоци за додатоци создава одлична организација. Чудовид брендиран силиконски прстен лев џеб на градите | страничен цвест влез предни џебови | јамка за значка на десно рамо | Рефлексивна лента на задниот врат | 4 инчи странични цвеќиња на цвест на полите | Чудовистички лого носители на левиот ракав | 100% Механичко истегнување полиестер за чудо од силиконски прстен, брендиран со силиконски прстен, лево градите, лево градите, лево градите, лево градите Џеб. Предни џебови за влез на цвест. Јамка за значка на десно рамо. Рефлексивна лента на задниот врат. 4 -инчни странични отвори за цвест на полите.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Wonderwink Wonderwink Pro 6419-Women's Pocket Notch Scrub Top Top
  • Ново
Мислење на купувачите:

Wonderwink Wonderwink Pro 6419-Women's Pocket Notch Scrub Top Top

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со својата леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да оди

DEN 319.68
Wonderwink Wonderwink Pro 6419-Women's Pocket Notch Scrub Top Top
  • Ново
Мислење на купувачите:

Wonderwink Wonderwink Pro 6419-Women's Pocket Notch Scrub Top Top

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со својата леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да оди

DEN 319.68
Medline Illinois Ave Ave Mens Athertical Cargo Pack Pant
  • Ново
Мислење на купувачите:

Medline Illinois Ave Ave Mens Athertical Cargo Pack Pant

Стил во движење со нашите панталони за атлетски карго за мажи во Илиноис Оваа 4насочна ткаенина за истег

DEN 479.84
Wonderwink W 6455-Women's Mock Smock Scrub Top
  • Ново
Мислење на купувачите:

Wonderwink W 6455-Women's Mock Smock Scrub Top

Класична силуета за завиткување со симетрични линии и стилизирани џебови и трим Тројни џебови со многу

DEN 1.33