• Ново
Врвовите на промашувањата, фустанот, шорцевите и панталоните, L-XL-XXL

Врвовите на промашувањата, фустанот, шорцевите и панталоните, L-XL-XXL

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Занаетчиска убава облека со оваа лесна шема. Врвовите на промашувањата, фустанот, шорцевите и панталоните, L-XL-XXL : врвовите на пуловер и фустанот се лабави. Полу-опремени шорцеви и панталони со директно нозе имаат еластична половината. А и Д : странични парчиња. Д : Зашиени хем. А, Б, Ц и Е : Бендови. Набавени Trim A, C и Ribbon Tie B, C и D. само за умерено истегнување.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Без граници мажите 1 2 тексас шорцеви
  • Ново
Мислење на купувачите:

Без граници мажите 1 2 тексас шорцеви

Запалените џин шорцеви од без граници додаваат малку предност и стил за ажуриран и модерен изглед на те�

DEN 2.67
Нема граници машки шорцеви
  • Ново
Мислење на купувачите:

Нема граници машки шорцеви

Машки карго шорцеви од без граници комбинираат класичен изглед со лесно, удобно вклопување Сигурно ќе б

DEN 2.00
Мажите на мажите на честитки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Мажите на мажите на честитки

Нуркајте во кул стил со овие табли на Ханчо Тие имаат половината за влечење за да го прилагодат вклопува

DEN 399.68
Глорија Вандербилт Аманда Кратко
  • Ново
Мислење на купувачите:

Глорија Вандербилт Аманда Кратко

Освежете ги најважните работи за гардероба со овие стилови што мора да ги имаат од иконата Глорија Ванд�

DEN 1.67