• Ново
Нема граници машки шорцеви

Нема граници машки шорцеви

Buyers rating:
DEN 319.52

Износ

Машки карго шорцеви од без граници комбинираат класичен изглед со лесно, удобно вклопување. Сигурно ќе бидете вашите нови основи за викенд. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 9 ”inseam. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ocketsебови : 2 предни џебови за црта; 2 странични товарни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Врза за влечење. Машки карго шорцеви од без граници.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Без граници мажите 1 2 тексас шорцеви
  • Ново
Мислење на купувачите:

Без граници мажите 1 2 тексас шорцеви

Запалените џин шорцеви од без граници додаваат малку предност и стил за ажуриран и модерен изглед на те�

DEN 2.67
Без граници мажите 1 2 тексас шорцеви
  • Ново
Мислење на купувачите:

Без граници мажите 1 2 тексас шорцеви

Запалените џин шорцеви од без граници додаваат малку предност и стил за ажуриран и модерен изглед на те�

DEN 3.00
Мажите на мажите на честитки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Мажите на мажите на честитки

Нуркајте во кул стил со овие табли на Ханчо Тие имаат половината за влечење за да го прилагодат вклопува

DEN 399.68