• Ново
Топла и ладна терапија доцна гума шише со вода што може да се користи - црвено

Топла и ладна терапија доцна гума шише со вода што може да се користи - црвено

Buyers rating:
DEN 353.12

Износ

Производ со висока содржина на гума значи дека вашето шише со топла вода ќе остане потопло подолго, бидејќи гумата е одличен изолатор на топлина! Најдобар начин да го кажете ова е со чувство и мирис на производот. Колку повеќе гума мирисот (што ќе исчезне по неколку употреби!) И помеките, повеќе гумени чувствуваат шише со топла вода, означува поголема содржина на гума. Топла и ладна терапија латекс гума шише за еднократно вода - црвено (2 пакувања).

Декларирани својства

Најдобри предлози

GAP HOME Oz Black Solid Print Print Steel Bottion Pack
  • Ново
Мислење на купувачите:

GAP HOME Oz Black Solid Print Print Steel Bottion Pack

Запознајте го вашиот сигурен придружник Сетот за хидратација на хидратација од не'рѓосувачки челик GAP Ho

DEN 0.33
Nuby жедни деца флип-it cefl cefle cup, 12oz, narwhal
  • Ново
Мислење на купувачите:

Nuby жедни деца флип-it cefl cefle cup, 12oz, narwhal

Whidsедките деца на Nuby, кои ја превртуваат, Рефлексната чаша ги има сите карактеристики што ви се потребни

DEN 3.33
SBV40P 8-унца Слаби сјајно шише со вода
  • Ново
Мислење на купувачите:

SBV40P 8-унца Слаби сјајно шише со вода

Овој сјаен, моден напред со двојни wallидови 8 мл Вакуум со вакуум од не'рѓосувачки челик од Асобу го зараб�

DEN 183.68