• Ново
Едноставен модерен самит Оз Карара мермер двојно wallид вакуум изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик со широка уста и слама капак

Едноставен модерен самит Оз Карара мермер двојно wallид вакуум изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Едноставното модерно шише со вода со вода со слама капаче ве одржува освежено со часови, додека ги преземате животните авантури. За секоја пригода има големина, стил и капак. Карактеристики : Изолирани вакуум : Едноставно модерно шише за вода на Самит е изолирано со двојни wallидови и вакуум. Оваа технологија го одржува вашиот пијалок топол или ладен со часови. Специфични детали за секоја големина се наведени во описот и прикажаните фотографии. Нема потреба од коази или крајбрежни страни! Без оглед на температурата на течноста во ова шише, никогаш нема да се пот или нема да биде топло на допир. Окриен капак : Сите шишиња на самити во оваа листа доаѓаат со капа на слама. Овој капак од слама е искривен, со млазница што се врти за лесно пиење. Овој капак е одличен за деца и возрасни дома или во движење. Отворањето на секое шише на самитот е иста ширина, така што истиот капак од слама одговара на која било големина на шишето . 18/8 не'рѓосувачки челик : ова шише за еднократно користење е направено од врвен мерач 18/8 не'рѓосувачки челик. Овој материјал е без БПА и никогаш нема да 'рѓа или ќе остави лош метален вкус во устата. Овој производ не е безбеден машина за миење садови, но широката уста го олеснува чистењето . Премиум бакарна обложена изолација : Надворешноста на внатрешниот wallид, во областа на запечатената вакуум, е натопена во бакар за дополнителна изолација. Бакарот го намалува преносот на температурата, додавајќи уште поголема изолација во вашето шише . Широка уста : Отворањето на устата на самитот е дизајниран за лесно полнење со мраз и поголеми количини на течност. Чистењето се прави лесно со широката уста. Широкото отворање на устата е со иста големина за секоја големина на шише на самит. Ова значи дека сите наши одлични капаци на самитот ќе одговараат на вашето шише на самитот.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Шише со розова хидратација на Bubba Capri
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шише со розова хидратација на Bubba Capri

Останете хидрирани во движење со ова шише со вода во Bubba Иновативниот капак за докажување на протекувањ�

DEN 255.68
GAP HOME Oz Black Solid Print Print Steel Bottion Pack
  • Ново
Мислење на купувачите:

GAP HOME Oz Black Solid Print Print Steel Bottion Pack

Запознајте го вашиот сигурен придружник Сетот за хидратација на хидратација од не'рѓосувачки челик GAP Ho

DEN 0.33