• Ново
Takeya Tritan Пластично шише шише со вода, лесен, машина за миење садови, Оз, Фуксија

Takeya Tritan Пластично шише шише со вода, лесен, машина за миење садови, Оз, Фуксија

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Takeya Tritan Пластично шише шише со вода, лесен, машина за миење садови, 40 мл, лесен фуксија и издржливо Ова шише „Takeya Spout“ е направено од БПА без Истман Тритан. Шишето има широка уста за лесно полнење и се машини за миење садови безбедни за лесно чистење. Лесното тело е отпорно на влијанието и капацитетот од 40oz е совршен за цела дневна хидратација! Шише со вода за ширење на вода, исто така, доаѓа со иновативен капак за плунка што овозможува лесно пиење или истурање на една рака за брза хидратација. Капакот, исто така, има лесна рачка за носење за лесно носење или приложување на торба или ранец. Широките шишиња и капаците на вратот се компатибилни со шишињата со изолирани не'рѓосувачки челик Tapeya за да можете да ги мешате и да одговарате на капаците и шишињата за да пронајдете совршено шише за секоја активност. За Takeya : Ние во Takeya сме посветени на хидратација. Инспирирани сме од движење и протокот на вашиот активен животен стил. Ние сме во тоа со вас за оние долги рани утрински часови, испотени јога сесија, интензивно вежбање и скапоцени моменти со вашето семејство во игралиштето. Ние се посветивме на создавање подобро искуство за пиење од шишиња, на производители на пијалоци и бокали. Затоа, играјте на вашиот врв, уживајте во вашиот живот во потполност и гасете ја жедта-затоа што хидратацијата е целодневна игра. И нашата посветеност на вашата велнес е ритам на нашите срца. Направено со траен Истман - Тритан да биде разнишан и кристално чист за да можете да ги видите мразот и пијалоците внатре. БПА без шише со вода Тритан има широк отвор за уста за лесно полнење и чистење. Намалете ја вашата употреба на пластика со еднократна употреба со ова шише со еднократно користење, тоа не е само kindубезно со жедните корисници, туку и erубезно за планетата. Лесно за носење користејќи удобна рачка за јамка за да можете да го задржите вашиот пијалок близу до рака. Широките отвори за уста го прават шишето лесен за чистење, тие се исто така безбедни машини за миење садови. Достапно во 18 мл, 24 мл и 32 мл и шишиња со вода со големина од 40 мл, за да одговараат на сите потреби на вашите семејства.

Декларирани својства

Најдобри предлози

O2Cool Arcticsqueeze® Mist 'N SIP® стискате Оз.
  • Ново
Мислење на купувачите:

O2Cool Arcticsqueeze® Mist 'N SIP® стискате Оз.

O2 Cool's Arcticsqueze® е совршено шише за пиење за вашиот велосипед, спортска или надворешна активност...

DEN 2.00
SBV40P 8-унца Слаби сјајно шише со вода
  • Ново
Мислење на купувачите:

SBV40P 8-унца Слаби сјајно шише со вода

Овој сјаен, моден напред со двојни wallидови 8 мл Вакуум со вакуум од не'рѓосувачки челик од Асобу го зараб�

DEN 183.68