• Ново
Carbon Express X-Jammer- Pro Pin Point, тежина на жито, 12-пакет

Carbon Express X-Jammer- Pro Pin Point, тежина на жито, 12-пакет

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Точките на Pin Carbon Express имаат дизајн на конус кој помага да се елиминираат девијациите во тврдите цели. Внатрешната комора на челична конструкција е прислушувана за да се вклопи со прилагодливи тежини со навој. Поени се достапни за CXL PRO, X-Buster, Line Jammer Pro и X-Jammer-27 PRO Shawe. Одговара на Carbon Express X-Jammer-27 Pro шахти, дизајнот на конусот помага во елиминирање на девијациите во тврдите цели, челичната конструкција Внатрешна комора е прислушувана за да одговара на системот за навојна тежина, тежи 210 зрна по точка, лепак-во целна точка.

Декларирани својства

Најдобри предлози

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Ново
Мислење на купувачите:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Carbon Express Troika Lite 75 Broadheads, 3пакет со точки на поле, 75 жито : Carbon Express Troika Lite 75 жито фиксни широки глави 3пакети 8

DEN 2.67
Блејд Бродхед, жито
  • Ново
Мислење на купувачите:

Блејд Бродхед, жито

Skybolt XS Broadhead има компактен дизајн со дијаметар за сечење 11 / 8 и систем за задржување на сечилото на заклуч

DEN 1599.84
Точки на куршуми со стрелаштво, 9 32
  • Ново
Мислење на купувачите:

Точки на куршуми со стрелаштво, 9 32

Првично дизајниран за употреба во картонски цели и цели на пена, формата на точката на куршумот работи д

DEN 1599.84
Crusher Crousher 125g Mechanice Broadhead 16122
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crusher Crousher 125g Mechanice Broadhead 16122

Barnett Crossbow Game Crusher 125g Mechanic Broadhead 16122 Partnering With Nap, Cross's Game Crusher Broadhead лета директно со точност на Pinpoint Користејќ

DEN 1599.84
Комбо поени на Саундерс, 12 п.п.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Комбо поени на Саундерс, 12 п.п.

Го намалува 3Д целното оштетување со неговиот уникатен аеродинамичен дизајн Тие се 50 проценти подолги з

DEN 2.33