• Ново
Подобри домови и градини, истон за постелнина, сино бело

Подобри домови и градини, истон за постелнина, сино бело

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Повикајте ја вашата спална соба со подобри домови и градини истон ватенка. Во ватенка се карактеризираат бели квадратни памучни блокови со мека сина везена граница, разделени заедно во класичен дизајн на крпеница. Задната обвивка е изработена од полиестер за удобно ноќно спиење. Ова меко ќебе ќе ве привлече во кревет посакувајќи да можете да спиете за малку подолго. Освежете ја вашата спална соба со подобри домови и ватенка близнаци на Градина Истон. Подобри домови и градини истовремено постелнина ватенка, сина/бела : големина на близнаци : 66 "x 86" (167,64 см x 218,44 см). Големина на целосна/кралица : 90 "x 90" (228,6 см x 228,6 см). Големина на кралот : 104 "x 92" (264,16 см x 233,68 см). Лице : 100 проценти памук. Назад : 100 проценти полиестер со вез. Машина за перење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Вера дијамонте евро -срам
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вера дијамонте евро -срам

Вертекс Дијамон Еуро Шам е конструиран од 100 проценти полиестер и ќе оди совршено со сетот за утешител н�

DEN 2.33