• Ново
Суштински лабораториски палта на Landau Класично опуштено вклопување со дишење отпорни на џебови со средна должина лабораториски палто, стил 3163

Суштински лабораториски палта на Landau Класично опуштено вклопување со дишење отпорни на џебови со средна

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност. Удобно и функционално, овој лабораториски палто со средна должина има вклопување во прилог на движење и силуета на предниот дел од предната страна, направена за без напорни промени во ансамблот. Три џебови вкупно плус страничен пристап, обезбедуваат вашите медицински најважни работи секогаш на дофат. Ландау е познат по тоа што произведува лабораториски палта и стружења за мажи и жени кои работат напорно како и вие! Класично опуштено вклопување : Овој бел лабораториски палто за мажи има затворање од 4 копчиња со директен грб и сечење со целосна должина за оптимална удобност и леснотија на движење. Професионална работа за абење : 5 копчиња за јазол со ткаенини се со исправно назад за да испорачаат функционалност и чист стил; Должина : 36 "(средна големина). Удобна ткаенина : Нашата потпис на четкана ткаенина е мека на допир и е доволно издржлива за да издржи индустриско перење. Функционално складирање : Страна пристап плус 3 џебови Вкупно чувајте ги медицинските инструменти уредно организирани и на дофат. Разликата на Landau. : Landau е водечки бренд за заби, ветеринарни и медицински чиста облека со повеќе од 55 години историја, правејќи стоки што изгледаат и се чувствуваат одлично на работа и пошироко.

Декларирани својства

Најдобри предлози