• Ново
Капетан Морган бел рум, МЛ, 40% АБВ

Капетан Морган бел рум, МЛ, 40% АБВ

Buyers rating:
DEN 180.00

Износ

Измешајте го со капетанот Морган Вајт рум. Нашиот бел рум содржи 40 проценти алкохол по волумен и е дестилиран пет пати, што го прави совршен за мешање во омилениот коктел за освежување. Овој чист и мазен рум создава малку сладок, но кремаст вкус кој лесно се ужива. Едноставно измешајте со едноставен сируп, свежи лисја од нане, вар клинови и клупска сода за вкусен коктел Woahito Mojito. Вклучува едно 80 доказ од 750 ml шише капетан Морган Вајт Рум. Пијте одговорно, наредби на капетанот! Едно 750 мл пластично шише со капетан Морган бел рум. 40 проценти алкохол по волумен. Алкохол без глутен. Донесува дух на авантура на која било забава. Едноставно измешајте со едноставен сируп, свежи лисја од нане, вар клинови и клупска сода за вкусен коктел Woahito Mojito.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Bacardi Limon Rum, без глутен, ML шише, ABV 35%
  • Ново
Мислење на купувачите:

Bacardi Limon Rum, без глутен, ML шише, ABV 35%

Бакарди Лимон Рум го добива своето име од шпанскиот збор за лимон и нуди совршен спој на бел рум и агруми

DEN 287.84
Рум chata tippy крава ликер Шамрок 750ml
  • Ново
Мислење на купувачите:

Рум chata tippy крава ликер Шамрок 750ml

Ние ја искористивме кравата крава за да ве потсетам на вкусовите што уживавте во целиот живот Гордо нап�

DEN 3.00