• Ново
Ekena Millwork 1 2 W 50 H Rustic четири табла распоредена од табла-n-н-н-н-н-н-брати груб пила од дрво ролетни од дрво w-board, подготвен тен

Ekena Millwork 1 2 W 50 H Rustic четири табла распоредена од табла-n-н-н-н-н-н-брати груб пила од дрво ролетни

Buyers rating:
DEN 7172.64

Износ

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво. Во споредба со вистинското дрво, тие се многу полесни за инсталација без проблеми. Не подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење или искривување, цело време, давајќи идентичен изглед на вистинско дрво. Со неверојатен избор на големини и стилови за избор, сигурно ќе најдете оној што одговара на стилот на вашиот дом. Повеќекратни висини и ширини достапни во популарни стилови. Реален изглед на дрво со автентично дрво жито. Силна и издржлива површина што нема лесно да се гребе или заби. Непропустливи на природните елементи. Водоотпорен, без мувла или мувла. Доаѓа фабрички применски и е подготвен за дамка или боја.

Декларирани својства

Најдобри предлози