• Ново
Штета за гитара на Daisy Rock - Армијата на Дејзи Рок

Штета за гитара на Daisy Rock - Армијата на Дејзи Рок

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Штета за гитара на Daisy Rock - Армијата на Дејзи Рок : Стилска лента за гитара. Од гитарите на Дејзи Рок, првата компанија во светот што направи гитари дизајнирани специјално за девојчиња и жени. Daisy Rock Strap обезбедува уште поголема играчка удобност. Совршен додаток за секоја гитара.

Декларирани својства

Најдобри предлози