• Ново
Глобалниот радијатор 13325C одговара на Изберете: 2012- Buick Verano

Глобалниот радијатор 13325C одговара на Изберете: 2012- Buick Verano

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Радијаторите се важен дел од системот за ладење на моторот. Главната функција на радијаторот е да се извлече и да се распадне топлината од моторот. Радијаторите помагаат да се излади моторот за оптимални перформанси. Глобален радијатор 13325 C.

Декларирани својства

Најдобри предлози