• Ново
Избор на патник Сиена за туристички багаж за патувања суштински, јаглен

Избор на патник Сиена за туристички багаж за патувања суштински, јаглен

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Првиот светски хибриден дизајн на тврда школка во светот, изработен од 1680 балистичка ткаенина од дени, поликарбонат му дозволува на школка да го апсорбира влијанието со флексирање кога е под голем притисок, материјалите на АБС му даваат на школка поголема ригидност, така што таа трајно нема да се деформира кога е под притисок под притисок , Две надворешни патенти предни џебови, повеќестепено само-заклучување на системот за рачка, предниот дел од суштината, има кука за облека, ракав за облека и две одвојливи торбички, гумени тркала за тивко, без напор, гаранција за 6-годишна производители (видете Информации за гаранција за повеќе информации), патент во очекување на изборот на патникот Сиена патување/багаж за патувања, неопходно, јаглен е одличен избор за вашето патување од суштинско значење. Случај со повеќе прегради е поудобен за патување. Конструиран од траен, висококвалитетен акрилонитрил бутадиен стирен (ABS) материјал и дизајниран да обезбеди најголема заштита. Ракувајте со опција за носење за куќиште за патување/багаж за ваша погодност и леснотија со максимална изводливост. Карактеристики на џебна кутија за максимална ефикасност и погодност. Доаѓа во боја на јаглен за трендовски и привлечен изглед.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Мода тврд страничен сет, темно зелена
  • Ново
Мислење на купувачите:

Мода тврд страничен сет, темно зелена

Појдете на небото со нашиот сет за багаж Moda 3 парчиња што вклучува куфер од 28инчни, 24инчни и 20инчни хардс�

DEN 2719.84
Турнеја лесни големи 28 ”во - шампањ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Турнеја лесни големи 28 ”во - шампањ

Dukap развива и произведува производи под најригорозни тестови за стрес, симулирајќи сценарија во реални�

DEN 1.67
и ако е мек едностран багаж Коко 20
  • Ново
Мислење на купувачите:

и ако е мек едностран багаж Коко 20

Патувањето е ништо друго освен досадно Ние правиме багаж за да одговараме COCO е дизајниран да се издвоју�

DEN 1.00