• Ново
Ело Монтереј Оз Пластичен Тумблер, розов цвет

Ело Монтереј Оз Пластичен Тумблер, розов цвет

Buyers rating:
DEN 205.44

Износ

Изолираниот пластичен Tumbler на Ело Монтереј 24 мл има мек багажник што делува како вграден упорен! Пластиката со двојни wallидови ги задржува пијалоците поладни подолго. Со капакот на триење на триење, Монтереј е совршен изолиран гушар за вода, ладен чај, ладен кафе или омилен пијалок. Пластиката без БПА го прави овој Tumbler совршен со денови покрај плажа или базен. Овој Tumbler е пријателски за автомобили и совршен за одење. Премиум пластична двојна wallидна изолација : 24 унца Двоен wallид пластика е совршена за ладен кафе, пијалаци, вода и повеќе . Пријателски за патувања : капакот за вклопување на триење отпорен на прскање е совршен за навлегување. Заштитниот силиконски чизми делува како вграден придружник и е пријателски за купот на автомобили!. Лесно за чистење : Капакот е безбедна машина за машина за миење садови. Препорачуваме со миење на рацете за да се осигураме дека бојата останува убава подолго . Пријателска за отворено : Целата БПА бесплатна пластика го прави овој Тумблер совршен со денови покрај плажа или базен . Мир на умот : Ело е горд што застанува зад секој производ на Ело И повеќе од сè, ние сме тука да ве направиме среќни. Гаранцијата за живот на Ело ги штити набавките од овластени трговци на мало.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ylw prng poly fld
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ylw prng poly fld

Организирајте и чувајте важни документи и документација уредно одделени со оваа полипапка со 3опрема с�

DEN 152.16