• Ново
Производи за замрзнување на сладолед, Popsicle Star Popsicle Maker

Производи за замрзнување на сладолед, Popsicle Star Popsicle Maker

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Создадете здрави, заштеда на пари се појавува во вашиот сопствен замрзнувач. Чувствувајте се одлично кога им давате на вашите деца природно замрзнат третман за ручек, десерт или закуска по училиште! Нашите калапи се еднократно, што значи дека е лесно да се исчисти, намалувајќи го несаканиот отпад! Сет од 6 светло обоени starвездички поп-калапи со цврста сопствена база во форма на starвезда. Направете здрави замрзнати третмани од вашиот омилен сок, овошје, спортски пијалок или течност во забавни форми на starвезди. Рачки се карактеризираат со вграден заштитник за капење за да ги одржуваат рацете и облеката чиста додека паметно дизајнираната форма го олеснува замрзнатиот поп да се лизне од калапот. Цврсто основни мерки 7,5 x 5 x 8 инчи; Ги спречува Pops да не се вртат додека замрзнуваат, по замрзнатите индивидуални пупови се вклопуваат уредно во замрзнувачот за да заштедат простор. Направено од трајна, машина за миење садови безбедна пластика. Индивидуални димензии на калапот : 3,5in H x 1,5in w прави лесни popsicles во рок од 3 часа или преку ноќ! Уживајте во правењето вкусни пупсили, како што се : * Овошје со вкус на овошје (јагода, боровинки) * Чоколадо Попсикули * Кремици * Сода Попсикули ги воодушевуваат децата и нивните пријатели со својата уникатна форма и вградени чувари на капење. Калапите за popsicle беа дизајнирани за лесно отстранување!.

Декларирани својства

Најдобри предлози

добар производител на мраз поп
  • Ново
Мислење на купувачите:

добар производител на мраз поп

Good Cook Ice Pop Maker Одлично за создавање на замрзнат сок и третман на јогурт, овој производител на шест розови

DEN 3.33