• Ново
4 w 10 h 48 l carmel груба пила рафтер опашка, ела на Даглас

4 w 10 h 48 l carmel груба пила рафтер опашка, ела на Даглас

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Нашата рустикална колекција е инстант класика. Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните технологии за изградба на производи од дрво „Дневник и дрва“ што биле во архитектура со векови. Бидејќи нашите производи не се сушат печки, секоја ставка во нашата рустикална колекција е 100% уникатна и ќе ги содржи природните варијации што ги нуди дрвото. Вашата дрвена заграда, Корбел, рафтер опашка, ќе содржи уникатни бои, зрна, текстури, јазли, Сапвуд се издвојува од домовите за сечење колачиња; Користете го семејството на производи за рустикална колекција. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози

6 W 8 H 32 L Carmel Rough Sawn Rafter Tail, Douglas Fir
  • Ново
Мислење на купувачите:

6 W 8 H 32 L Carmel Rough Sawn Rafter Tail, Douglas Fir

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

DEN 383.84
Систем за чистење на олук од гуттерс
  • Ново
Мислење на купувачите:

Систем за чистење на олук од гуттерс

Систем за чистење на олук на GardGS900 Gutters Weep Овој систем за чистење на олук на олук е одлична ставка за дода�

DEN 2.33