• Ново
Goodyear 5V тесен клин завиткан индустриски V-појас, 236 Надвор од обемот

Goodyear 5V тесен клин завиткан индустриски V-појас, 236 Надвор од обемот

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Goodyear Belts разви тесни завиткани V-појаси кои нудат врвни перформанси, обезбедувајќи долг животен век. Вратете ја ефикасноста на системот за погон на ременот со инсталирање на нов појас Goodyear. Покривање отпорен на триење на долг живот; Статичко и отпорно нафта. Висока затегнати жици на затегнување дизајнирани за минимално распаѓање на напнатоста и ниско одржување. Гума за компресија на CR.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Goodyear V-појас, 22 32 широк, 42,6 Должина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Goodyear V-појас, 22 32 широк, 42,6 Должина

Goodyear Belts има развиено Vпојаси кои ги исполнуваат или ги надминуваат барањата на OE, обезбедувајќи долг ве�

DEN 1.33