• Ново
Sunsplash 48 надувување на цевката за пливање со јаже

Sunsplash 48 надувување на цевката за пливање со јаже

Buyers rating:
DEN 2239.84

Износ

Салон околу базенот во стил и удобност со помош на оваа Sunsplash 48 "надувување на цевката за пливање со јаже. Тој е конструиран од траен винил и е опремен со цврсто јаже за дополнителна безбедност и разноврсност. Оваа цевка за пливање е специјално дизајнирана за брзо се надува и може да се користи за опуштени или игри покрај базенот. Оваа цевка е достапна во најразлични бои и може да се купи поединечно или во персонализиран пакет од два за да одговараат на личен вкус и потреби. Оваа цевка за базен мери дарежлива 48 "во дијаметар. Sunsplash 48 "надувување на цевката за пливање со јаже : лесен за надувување. Дијаметар од 48". Разновидната цевка за базен е комплетно со јаже. Идеално за мажи, жени, момчиња и девојчиња. Може да се купи во пакет од 1 или 2. Достапно во сина и зелена боја.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Плови од базен со мустаќички
  • Ново
Мислење на купувачите:

Плови од базен со мустаќички

Ние "мустаќи" вие прашање : Што мислите за нашиот нов базен со мустаќички со мустаќи? Зар не е тоа фанБече�

DEN 591.84
Sunsplash винил сонце базен плови, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Sunsplash винил сонце базен плови, сина

Sunsplash Sun Lounge е одлична дневна за да го поминете вашето попладне внатре Ова плови се обвиткува околу корис

DEN 1.33
Аква коска со ликови, Гатор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Аква коска со ликови, Гатор

Плови со вашиот омилен карактер на аква коска Пената се формира до која било форма што сакате за забавна

DEN 1.67
Голем eо ринг -базен Петц
  • Ново
Мислење на купувачите:

Голем eо ринг -базен Петц

Она што е во врска со нормалните, секојдневните желки е дека тие е тешко да се обесат во водата затоа што

DEN 400.00
Flip & Float Pool Lounger, зелена
  • Ново
Мислење на купувачите:

Flip & Float Pool Lounger, зелена

Додадете малку забава на вашето време во водата со дневник за флип и плови Тоа е вашиот уред за седење, л�

DEN 444.32
Bestway - H2OGO
  • Ново
Мислење на купувачите:

Bestway - H2OGO

Добијте вкус на тропските предели со папагалот на Bestway® Giant Parrot, направен за релаксирање во стил! Оваа ша�

DEN 591.84