• Ново
Примероци Bellinster 24 24 плочка за тепих во кул рака

Примероци Bellinster 24 24 плочка за тепих во кул рака

Buyers rating:
DEN 591.84

Износ

Плочката за тепих на Белистер на Мохавк е совршено решение за тротоарите за кој било простор. Исклучително е лесно да се инсталира, чисти и одржува. Најлон е, сите дизајни на јамка издржат тежок сообраќај и има 18 24 "x 24" плочки по картон. Овозможува повеќе опции за дизајн и боја за да работите со вашиот декор. Плочките за теписи во Мохавк обезбедуваат удобност под нога и помагаат во контролата на звукот.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Порт 24 24 плочка за тепих во научник
  • Ново
Мислење на купувачите:

Порт 24 24 плочка за тепих во научник

Порт плочката за тепих на Мохавк е совршено решение за тротоарите за кој било простор Исклучително е ле�

DEN 2.00