• Ново
Примероци Bellinster 24 24 плочка за тепих во кул рака

Примероци Bellinster 24 24 плочка за тепих во кул рака

Buyers rating:
DEN 591.84

Износ

Плочката за тепих на Белистер на Мохавк е совршено решение за тротоарите за кој било простор. Исклучително е лесно да се инсталира, чисти и одржува. Најлон е, сите дизајни на јамка издржат тежок сообраќај и има 18 24 "x 24" плочки по картон. Овозможува повеќе опции за дизајн и боја за да работите со вашиот декор. Плочките за теписи во Мохавк обезбедуваат удобност под нога и помагаат во контролата на звукот.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Луис 12 36 плочка за тепих во Еверглејд
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луис 12 36 плочка за тепих во Еверглејд

Плочката на тепихот на Мохавк е совршено решение за тротоарите за кој било простор Исклучително е лесно

DEN 263.84
- Бостон Селтикс 18 x18 плочки за теписи
  • Ново
Мислење на купувачите:

- Бостон Селтикс 18 x18 плочки за теписи

Дали сакате да ја покажете гордоста на вашиот тим на голем начин? Плочките за теписи се одлични за пеште�

DEN 0.33
Порт 24 24 плочка за тепих во научник
  • Ново
Мислење на купувачите:

Порт 24 24 плочка за тепих во научник

Порт плочката за тепих на Мохавк е совршено решение за тротоарите за кој било простор Исклучително е ле�

DEN 2.00
Хаворт 24 24 плочка за тепих во шкрилци
  • Ново
Мислење на купувачите:

Хаворт 24 24 плочка за тепих во шкрилци

Плочката за килим Хаворт Мохавк е совршено решение за подови за кој било простор Исклучително е лесно д�

DEN 591.84