• Ново
Памучни кујнски садови крпи 13 Абсорбенти за чистење крпи, мешана боја

Памучни кујнски садови крпи 13 Абсорбенти за чистење крпи, мешана боја

Buyers rating:
DEN 190.08

Износ

Избришете ја чашата, избришете го тенџерето, избришете ја стаклото, избришете ја масата, избришете ги трагите и без остаток. Таквата мека, супер абсорбента за садови за садови е исто така совршено за вашиот дом и кујна. Оваа облека за кујнски садови може да се користи и како душеци за место и декорација на маса за секоја подобра пригода и може да се прикаже и за декорација на кујната. Нежен циклус, смори суво ниско. Не користете омекнувачи на белило или ткаенина бидејќи тоа ќе влијае на долговечноста и апсорбираноста на крпите. Варијабилноста од 1-3 см е можна поради процесот на мерење. Да се ​​постави поставување на снимање, агол, различни ефекти на екранот на екранот, итн., Може да има мала разлика во бојата помеѓу сликата и вистинскиот производ. Ве молиме, земете ја вистинската боја на производи како стандард. 6-пакувања памучни абсорбенти кујнски садови крпи крпи 13 "x 13" мешана боја 100% памучни кујнски садови. Пакет од 6, мерки 13 "x 13". Крап за готвење со брзо сушење кујна и крпи за чинија. Широко користени крпи за чистење за дневна употреба. Елегантни кујнски крпи ја даваат вашата кујна декорација. Земја на потекло : Увезен.

Декларирани својства

Најдобри предлози

FabStyles Solo Waffle Weave Clain Clain Set памук, 12 12
  • Ново
Мислење на купувачите:

FabStyles Solo Waffle Weave Clain Clain Set памук, 12 12

Направено со висококвалитетен памук и лесна шема на бои на нијанса, ова место за садови ги спојува употр

DEN 255.84
Клоро сад крпа, црвена, 12 w 12 l, парче
  • Ново
Мислење на купувачите:

Клоро сад крпа, црвена, 12 w 12 l, парче

Никој не негира дека кујната е срцето на домот и крајното место за собирање на семејството и пријателит�

DEN 2.67