• Ново
Реверзибилни пласмати на пионерската жена, со повеќебојни, парче, парче

Реверзибилни пласмати на пионерската жена, со повеќебојни, парче, парче

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Никој не негира дека кујната е срцето на домот и крајното место за собирање на семејството и пријателите. Текстилот „Пионерска жена“ и текстил за јадење ќе биде добредојден додаток на вашиот такт дизајн на кујната со бои и отпечатоци што е сигурно да го подобри вашиот декор на кујната и ќе биде корисен во секојдневните задачи. Нашите производи се дизајнирани да бидат функционални и да додадат визуелна привлечност во вашиот декор на домот. Нашите престилки се дизајнирани да ја заштитат облеката на кој било готвач од распрскувачи и дамки, додека нашите митници и постери од рерна ги штитат рацете од топлина и изгореници. Обидете се да мешате и да ги совпаѓате боите и обрасците за сопствен изглед што го рефлектира вашиот стил. Pioneer Woman Country Garden Place Mat е совршен за да додадете декоративен допир на вашиот декор на масата. Pioneer Woman Country Garden Place Mat е изработена од мешавина од памук/полиестер. Овој производ е машина што може да се мие за лесна нега. Мерки 14 "w x 19 " l во целина. Пронајдени исклучиво на. Додава добредојден, сел-шик изглед на вашата кујна декор. Дизајнирано да се меша и да се совпаѓа со сите модели на жени на Пионер. Вклучува 4 плакати. Мерки 14 "W x 19" l. Мешавина од памук/полиестер. Лесна грижа, машина за перење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Тикви и лисја плакати, 12-пакувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Тикви и лисја плакати, 12-пакувања

Поставете ја поставката на табелата додека ја поздравувате сезоната на есен со тикви и остава плакати...

DEN 2.67
Драп пласмати, памук, морско сино
  • Ново
Мислење на купувачите:

Драп пласмати, памук, морско сино

Моите пласмани за драп, памук, морско блумиско драп морско сино пласмати 100% памук имаат голема апсорпци�

DEN 0.33
Едноставно Дејзи 18 14
  • Ново
Мислење на купувачите:

Едноставно Дејзи 18 14

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓа�

DEN 175.84