• Ново
Атлетски дела бебешки момчиња мрежа џогер патики, големини 2-6

Атлетски дела бебешки момчиња мрежа џогер патики, големини 2-6

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Атлетските работи на Baby Boys Mesh Jogger е совршен секојдневен пар на атлетски патики. Дизајнот има мрежна мрежа за дишење со покачени 3Д печатени преклопувања за подобрена издржливост. Лесна надворешна страна на Ева и лесно затворање на кука и исклучување на кука и јамка за целодневна удобност. Овие разноврсни чевли ќе го имаат вашето бебе подготвено за време на игра и пошироко во симпатичен стил и удобност. Само на. Материјал : Вештачки материјали. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Лесно вклучување/исклучување на куката што не се обележува, лесна надворешна плоча на Ева. Бејби момчиња патики од атлетски дела.

Декларирани својства

Најдобри предлози