• Ново
Лента врски свила тафта широка лажичка -дворови дворови

Лента врски свила тафта широка лажичка -дворови дворови

Buyers rating:
DEN 783.84

Износ

РЕПУБЛИКА НА РЕПУБЛИКА МАКЕДОНСКИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ се забавен начин за потенцирање на најразлични проекти, вклучително и белешки за книги или други проекти за хартија. Лента врски свила тафета ширина од 13 мм x 50m spool -undyed -9/16 инчи x 55 јарди : овој пакет содржи една 9/16 инчи H x 55 дворна двор од непрестајната свилена тафта. Увезени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ден Гросгрен лакови
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ден Гросгрен лакови

Bejeweled 7 дена Grosgrain Bow Set Овој пакет од 7 лакови е совршен додаток на боја и стил на колекцијата за додатоци з

DEN 1.33