• Ново
Екстра широка мрежа магента розова искра, божиќна лента 6 дворови

Екстра широка мрежа магента розова искра, божиќна лента 6 дворови

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Magenta Pink Sparkle Tinsel Tinsel Божиќна лента предметот #L110610 Екстра широко пензивно розово мрежено лента е гламурозен додаток на кој било дисплеј, исто така, може да се користи како венец за украсување на вашето дрво препорачано за употреба во затворен простор само димензии : 6 инчи широк x 4 дворови во материјал со должина (должина (материјал со должина ( S) : Tinsel Tinsel. Нели.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Време на одмор 10ct светли лакови
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време на одмор 10ct светли лакови

Додадете совршен допир за завршна обработка на вашиот завиткан или торбичен подарок со прекрасен лак з�

DEN 2.00
Печатена панделка на Grosgrain, .875 4yd
  • Ново
Мислење на купувачите:

Печатена панделка на Grosgrain, .875 4yd

Оваа лента нуди највисок квалитет, најпродавани дизајни и најмодерни бои наоколу Grosgrain печатена лента, .

DEN 75.04