• Ново
Trident Full Sleet Set, 300TC, Set, Techno-Fit, Collection Trivana, тиркизна

Trident Full Sleet Set, 300TC, Set, Techno-Fit, Collection Trivana, тиркизна

Buyers rating:
DEN 443.04

Износ

Trident Sheets -our "Oeko -tex " овластени еколошки чаршафи нудат брилијантен спој на одржливост, неверојатни елементи за дизајн и врвен квалитет. Мекото 100 % памучно предиво се чувствуваат како исклучителен допир на пердув што никогаш не згаснува, резултира со мала тежина и супер мека, што е многу апсорбирана. Луксузни чаршафи за кревети се достапни во разни бои и големини кои ги исполнуваат најновите модни трендови. Нашите висококвалитетни дизајни се совпаѓаат со класичен декор и прават крајна идеја за идеи за подароци, кои се овластени „Oeko-Tex“ овластени еколошки чаршафи нудат брилијантен спој на одржливост, неверојатни елементи за дизајн и врвен квалитет. Мекото 100 % памучно предиво се чувствуваат како исклучителен допир на пердув што никогаш не згаснува, резултира со мала тежина и супер мека, што е многу апсорбирана. Луксузни чаршафи за кревети се достапни во разни бои и големини кои ги исполнуваат најновите модни трендови. Нашите висококвалитетни дизајни се совпаѓаат со класичен декор и ја прават крајната идеја за подароци.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Сет на листови со цврсти фланели
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сет на листови со цврсти фланели

Додадете слој на топлина и пријатна удобност во кој било кревет со сетот на листовите на фланелот Израб�

DEN 2.33
Сет на листови со цврсти фланели
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сет на листови со цврсти фланели

Додадете слој на топлина и пријатна удобност во кој било кревет со сетот на листовите на фланелот...

DEN 1.00
Outlast 350-нишки за преполн сад
  • Ново
Мислење на купувачите:

Outlast 350-нишки за преполн сад

Фрли и вртење во текот на ноќта поради преголемо загревање или треска? Дали сте топло кога спиете, додек�

DEN 0.67
-Бод 1-парчен Пирс Градина НОВО
  • Ново
Мислење на купувачите:

-Бод 1-парчен Пирс Градина НОВО

Од нашата колекција на луксузни кревети, 100% памук 200 броење на нишки Икат племенски медалјон во форма на

DEN 1.00
Сет на листови со листови
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сет на листови со листови

Додадете слој на топлина и пријатна удобност во кој било кревет со сетот на листовите на фланелот...

DEN 0.33
Сет на хотелски лист од памук
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сет на хотелски лист од памук

Доживејте го најдоброто во прифатлива луксуз со овие забавни и модерни 100% памучни перкали за сончани ли

DEN 2.67