• Ново
Јакната ФАУ Шерпа на Расел Бојс, големини со 4-18

Јакната ФАУ Шерпа на Расел Бојс, големини со 4-18

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Неговиот зимски стил стои до студот во оваа факс Шерпа јакна од Расел со лесен поштенски фронт и корисни џебови. Приложениот аспиратор додава дополнителна заштита од незгодното време, со ладно крзно поставување за да се задржи во топлина. Тоа е совршено парче за транзиција кога се поставува преку мета и додава дополнителна топлина под палтото, бидејќи деновите се поладни. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : средна тежина. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : лого однапред; детали за ткаенината на фауксот Шерпа нанадвор; Поставата за факс Шерпа. Фаукс Шерпа јакна за момчиња од Расел.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Срце n здроби пончо, жени
  • Ново
Мислење на купувачите:

Срце n здроби пончо, жени

Конечното парче до вашата облека на денот, Poncho на Heart N Crush е мек и стилски слој што ќе го сакате Плишана тк

DEN 287.84
Берета активна лов руно јакна
  • Ново
Мислење на купувачите:

Берета активна лов руно јакна

Активната ловска линија е развиена за да ги задоволи потребите на планинските ловци Јакната и пантолон�

DEN 846.40
Балистичка тешка јакна Nexus 5
  • Ново
Мислење на купувачите:

Балистичка тешка јакна Nexus 5

Не се плашите да ви ги извалкаат рацете? Ниту е тешка јакна “ Подготвено е да се справи со што и да е живо�

DEN 2.33
Pro Action Camo Camo Ma 3x-Rt
  • Ново
Мислење на купувачите:

Pro Action Camo Camo Ma 3x-Rt

Pro Actionâ „¢ Камо јакна направена од Classic50â“ ¢ полиpp hidef неткаен камо материјал и жаби toggsâ © тивок, тежок и

DEN 1.00
Момци на Swisstech 4- Парка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Момци на Swisstech 4- Парка

Швајцарската технологија Парка Оваа парка ќе биде одлична за активности на отворено на вашиот син со к�

DEN 527.20
Pioneer Woman Cowl Neck Pullover Poncho, жени
  • Ново
Мислење на купувачите:

Pioneer Woman Cowl Neck Pullover Poncho, жени

Пончо е назад и подобро од кога било! Ibrивотен, без напор и чудесен, пончото на пионерската пионер е слојо

DEN 287.84
Peregrine Wild Hare Turewave Mesh елек
  • Ново
Мислење на купувачите:

Peregrine Wild Hare Turewave Mesh елек

Peregrine Field Gear Wild Hare Harewave Mesh Vest, Redfeatures : Големите џебови што можат да се прошират Подлога за неклуч Внатрешн

DEN 479.84
Snugpak - фузија изолирана јакна - црна - с
  • Ново
Мислење на купувачите:

Snugpak - фузија изолирана јакна - црна - с

Јакната со изолирана фузија Snugpak е техничка јакна која ги спојува заедно меките графици и јадрото за изо

DEN 1279.20
Rawlings Adult Colorsync Краток ракав јакна
  • Ново
Мислење на купувачите:

Rawlings Adult Colorsync Краток ракав јакна

Како дел од колекцијата за синхронизација на бојата Rawlings, јакната со кратки ракави има атлетска вклопув

DEN 1.67