• Ново
6 'црвена и зелена комерцијална Божиќна оревчеста која држи улична ламба на отворено

6 'црвена и зелена комерцијална Божиќна оревчеста која држи улична ламба на отворено

Buyers rating:
DEN 479.04

Износ

Ова шоу-запирање, ремек-дело на комерцијално одделение е сигурно да привлече внимание каде и да е поставено! Да се ​​донираат традиционални божиќни бодини со тон, оваа оревница има улична ламба управувана од батеријата за да го запали патот за сите ваши гости за одмор. Совршен за трговски центри, хотели, канцелариски згради, Божиќни чуда или дом. Карактеристики на производот : Божиќна оревокрадница за комерцијално одделение, облечени во сите бои на Божиќна зелена, црвена, жолта, бела и сина оревница, држеше осветлена улична ламба, нагласена со холи бобинки на чизмите, капа, ракави и улична ламба, стои на кружен штанд Има лисја со црвени и бели триаголници украсени со метални бои и сјајни акценти отпорни на чипови, целосно димензионална батерија за декорација, потребна е (2) батерии „АА“ - не се вклучени препорачани и за внатрешна и надворешна употреба трајни и димензии на отпорни на временски услови : 72 “ Висок материјал (и) : фиберглас/пластични светилки/жица црвена и зелена оревница Божиќна декорација на отворено. Оревокршачот стои на кружна основа со лисја од триаголници. Држејќи фенер во левата рака што светнува.

Декларирани својства

Најдобри предлози