• Ново
Бомба за бања во форма на бања од бања

Бомба за бања во форма на бања од бања

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Леле! Изгледате дека можете да користите одмори на плажа! Дозволете му на бомбата во форма на бања во форма на плажа на плажата од бања, да биде вашето слатко бегство од секојдневните борби во животот. Нашата заживување на миризбата со миризба во бања со миризба, ве транспортира до вашата омилена крајбрежна дестинација втората што е потопена во вода. Чувствувајте се без вина и уживајте во слободното време на нашите бомби со бања во форма на плажа, бидејќи тие се без суровост и исполнети со навлажнувачки компоненти. Формулата за бомби во форма на бања во форма на плажа ќе ја остави вашата кожа да се чувствува целосно подмладен пост-бања, додека живописни ноти на праска, кокос и малина ќе течат од нашата симпатична бомба во форма на флип-флоп, потсетувајќи се дека го заслужувате ова слатко мало бегство. Вечерната бања е наменета за релаксација, закрепнување и размислување. Lifeивотот може да биде навистина тежок, но никој не може да го направи она што го правите. Затоа, оставете ја бањата со оникс да ги измие вашите грижи и да ја подмлади кожата! Бомбата во форма на бања во форма на плажа ќе ја остави вашата кожа свиленкаста мазна и што е уште поважно, плажа подготвена! Уживајте! Забавна бања во форма на флипфлоп пука со праска, кокос и мирис на малина . Сертифицирани бомби за бања без суровост. Едноставно додадете ја обликуваната бања -бомба за да се загрее вода за бања и опуштете се во помека, измазнета кожа. Прави забавен подарок за секоја пригода!. Нанесена со путер од шеа за климатизација на кожата . брендови на оникс. Сина.

Декларирани својства

Најдобри предлози